تقدیر از ۶ برگزیده ایرنا در سومین جشنواره ملی نیرو و رسانه

تهران- ایرنا- مراسم اختتامیه سومین جشنواره ملی نیرو و رسانه (نور) با حضور وزیر نیرو برگزار شد که طی آن از «محمدمهدی بهرامی»‌ خبرنگار گروه اقتصادی به همراه پنج نفر از برگزیدگان رسانه‌ای ایرنا تقدیر شد.

سقف انتظارات از پیچش سیاسی ریاض کجاست؟  

بغداد - ایرنا - سقف انتظارات از پیچش اخیر سیاسی ریاض برای تن دادن به مذاکره با جمهوری اسلامی ایران چقدر می تواند باشد؟ سوالی که در میان برخی صاحب نظران عراق هم مطرح است.

معرفی ۱۲۷ طرح دانش بنیان برای اخذ گرنت فناوری

تهران- ایرنا- رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان اینکه ۶۰ خدمت و سرویس برای شرکت های دانش بنیان از سوی صندوق ارایه شده، گفت: برای دریافت سرویس جدید صندوق با عنوان گرنت فناوری تاکنون ۱۲۷ طرح معرفی شده است.

پیش‌نگری و پیش‌بینی در حوزه مدیریت بحران موثر است

زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: انجام پیش‌نگری و پیش‌بینی لازم در بحران‌های پیش‌رو نیازمند برنامه‌ریزی برای پیشگیری، هماهنگی، فرماندهی و پاسخ لازم است.

فعالیت ۱۳۰۰ کارگاه تولید نخودچی در ممقان

تبریز - ایرنا - ۱۳۰۰ کارگاه فعال نخودچی با اتکا به دستگاه های تولید خودساخته، سالانه حدود ۱۰۰ هزار تن نخودچی تولید می‌کنند که ۴۰ درصد آن در داخل مصرف و ۶۰ درصد نیز صادر می شود و هشت هزار نفر در این صنف مشغول کار هستند.

عکس های «دروازه طهرون» را ببینید

تهران- ایرنا- نمایشگاه عکس تهران قدیم با عنوان «دروازه طهرون» به مناسبت روز جهانی موزه برگزار می‌شود.

بایدن و اختلاف در حزب دموکرات بر سر حوادث غزه

تهران – ایرنا – روزنامه فایننشال تایمز امروز با اشاره به انتقادهای علنی چهره‌های جوان حزب دموکرات از دولت جو بایدن نوشت که نحوه موضع‌گیری در برابر حملات اخیر رژیم صهیونیستی به فلسطینیان موجب شده تا شکاف میان چپ‌گرایان و طیف سنتی حزب دموکرات آمریکا بیش از پیش نمایان شود.

روابط‌عمومی‌ها به ایجاد فضای شفاف در جامعه کمک می‌کنند

تهران- ایرنا- وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: روابط‌عمومی‌ها نقش حلقه واسط را برای شکل‌گیری ارتباط سالم و روشن‌گرانه در جامعه ایفا کرده و بر همین سیاق، به ایجاد فضایی شفاف در جامعه کمک می‌کنند.

هیات‎‌های مذهبی مردم را به مشارکت حداکثری در انتخابات دعوت کنند

بوشهر - رئیس شورای هیات‌های مذهبی کشور گفت: این هیات‌‏ها در عین پرهیز از جانب‌داری از نامزدها با کارکرد خود باید بسترساز مشارکت حداکثری در انتخابات شوند.

زندگی در عربستان به حالت عادی باز می گردد

تهران - ایرنا - با تصمیم دولت عربستان برای بازگشایی گذرگاه های مرزی و اجازه خروج از کشور برای شهروندانی که واکسن دریافت کرده اند ، زندگی در این کشور بعد از حدود ۱۴ ماه به روال عادی باز می گردد.

تمامی حقوق برای وب سایت توپ مگ محفوظ است.

Template Design:Dima Group