تاکید معاون شهردار بر الگو شدن تاکسی‌رانی تهران و تقویت امکانات رفاهی رانندگان

خبرگزاری میزان – نشست سالانه هیأت عامل سازمان تاکسی‌رانی با حضور مدیر کل امور مجامع و شورای سازمان‌های شهرداری و اعضای هیأت عامل تاکسی‌رانی و به ریاست معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برگزار شد.

در این نشست، علیرضا قنادان، رییس هیأت عامل سازمان تاکسی‌رانی، گزارش عملکرد یک‌ساله هیأت عامل را تشریح و به بیان دستاورد‌ها و مشکلات سازمان پرداخت و سپس گزارش حسابرسی سال ۹۸ ارائه شد و حسابرس رسمی، عملکرد مالی یک‌ساله سازمان را مطلوب ارزیابی کرد.

 مناف هاشمی، معاون شهردار، در این نشست از مدیران تاکسیرانی خواست که روش‌های تاکسیرانی تهران متفاوت با شهر‌های دیگر شود و تهران با توجه به ظرفیت‌هایی که دارد الگوی کلان‌شهر‌های دیگر باشد و رویکرد‌های وسیع‌تری در این حوزه داشته باشد و با توجه به این بستر به سمت تجهیز و به‌روزرسانی ناوگان تاکسیرانی با حمایت خودروسازان داخلی برود.

وی تاکید کرد: باید نگاه ویژه به رانندگان و خانواده‌های آن‌ها داشته باشیم و بیمه مکمل و امکانات رفاهی از قبیل تأسیس باشگاه فرهنگی، ورزشی، فروشگاه و رستوران و … را با توجه به ظرفیت‌های شهرداری تهران در دستور کار قرار دهیم.

پیش از این، مجمع عمومی سالانه شرکت کنترل کیفیت هوا و هم‌چنین ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برگزار و عملکرد مالی این دو شرکت نیز از سوی حسابرسان رسمی، مطلوب ارزیابی شده بود.

مجمع عمومی و شورای سالانه سایر شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه معاونت حمل و نقل و ترافیک در روز‌های آینده برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

تمامی حقوق برای وب سایت توپ مگ محفوظ است.

Template Design:Dima Group