از پویش فرهنگی «در خانه بمانیم» تا کتابخوانی مخاطبان

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛ مدیر روابط عمومی رادیو نوروز؛ از مشارکت و تعامل مخاطبین در برنامه‌های نوروز این رادیوی فصلی خبر داد.
عبدالرسول جوادی بالا جاده مدیر روابط عمومی رادیو نوروز با اعلام این خبر گفت: برنامه‌های متنوع، شاد، همراه با سرگرمی و مسابقه در رادیو نوروز، تعامل و مشارکت مخاطبین را به همراه دارد.
وی ادامه داد: برنامه‌های «در خانه بمانیم» شامل در خانه ببینیم، در خانه بخوانیم، بازی در خانه و.. مشارکت بالای مخاطبین را همراه خود دارد و فراوانی پیامک و تلفن نشانه همراهی مخاطبان با رادیو می‌باشد. به طوری که این برنامه روزی ۱۰۰۰ پیامک دارد.
جوادی بالاجاده تصریح کرد: بر این اساس یکی از مهمترین رویکرد راه اندازی رادیو نوروز، مشارکت و تعامل دوسویه مخاطبین با رادیو است که در برنامه‌های مجله‌ای این رادیوی فصلی نمود پیدا کرده است. رادیو نوروز به صورت ۲۴ ساعته به تولید برنامه‌های شاد و مفرح برای سرگرمی و اوقات فراغت ایرانیان می‌پردازد.
وی از ویژگی‌های دیگر برنامه‌های رادیو نوروز را مشارکت مخاطبان در برنامه‌های مسابقه‌ای و پویشی، چون ” پویش فرهنگی در خانه بمانیم “دانست که همراه ایرانیان عزیز خواهد بود. همچنین از دیگر برنامه‌های رادیو نوروز مشارکت مخاطبین با رویکرد کتابخوانی است که مخاطبین با خلاصه خوانی کتاب و با ارسال فایل‌های صوتی مشارکت فعالی دارند که به منتخبین آن جوایزی اهدا خواهد شد.
ضمن اینکه می‌توان به مسابقه تلفنی نوروز در خانه اشاره کرد که بر اساس فعالیت‌های خانوادگی خانواده‌ها برنامه ریزی شده است.
جوادی بالاجاده در خاتمه از برنامه‌های ویژه در اعیاد شعبانیه بویژه روز جوان هم اشاره کرد.
رادیو نوروز روی موج fm ردیف ۹۵.۵مگاهرتز شنیده می‌شود.

تمامی حقوق برای وب سایت توپ مگ محفوظ است.

Template Design:Dima Group