اتمام پروژه‌های اولویت‌دار نیمه‌تمام مهمترین کارمان در سال ۹۸ بود/ به عملکردمان به جز بحث مترو نمره ۱۶ می‌دهم

افشین حبیب‌زاده، عضو شورای شهر و نائب رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تهران در گفت‌‎وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان به تشریح عملکرد شورای شهر پنجم در یکسال اخیر پرداخت و گفت: مهمترین کاری که ما در کمیته عمران و شهرسازی شورای شهر اسلامی شهر و روستای شهر تهران انجام دادیم، اتمام پروژه‌های اولویت‌دار نیمه‌تمام همچون پل گیشا، زیرگذر استاد معین و بخش‌های از بزرگراه‎های شهید بروجردی و شهید رستگار بود که تنها بخش کوچکی از آن‌ها باقی مانده است.

وی با بیان اینکه اتمام پروژه‌های عمرانی از جمله اولویت‌های شورای شهر بود، تصریح کرد: بخش عمده‌ای از این اقدامات در شهر انجام شده است و امیدواریم که در سال آینده باقی آن‌ها به اتمام برسد.

حبیب‌زاده در پاسخ به این سوال چه نمره‌ای به خود در حیطه مسئولیت‌تان می‌دهید، تصریح کرد: من در حوزه عمران با توجه به محدودیت‌های مالی برای کسب درآمد داشتیم، به جز بحث مترو که در ارتباط با حوزه حمل و نقل است، می‌توان نمره ۱۶ را به خودمان بدهیم.

وی در ادامه ضمن تقدیر از اقدامات کارمندان قوه قضاییه در برخورد با متخلفان تصریح کرد: جا دارد من از اینجا سال نو را به تمامی کارمندان قوه قضاییه را تبریک گفته و بابت تمامی اقدامات موثری که در سال گذشته انجام دادند، به آن‌ها خداقوت می‌گویم.

انتهای پیام/

تمامی حقوق برای وب سایت توپ مگ محفوظ است.

Template Design:Dima Group