ادامه تلاش‌ها برای شکستن زنجیره شیوع کرونا در البرز

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، عزیزاله شهبازی روز شنبه ۲ فروردین در نشست ستاد کرونا البرز افزود: البرزنشینان به مهمان نوازی شهره‌اند ولی از مهمانان عزیز عاجزانه درخواست دارم در راه ریشه کن شدن کرونا، همراه ما باشند و در این شرایط به البرز سفر و تردد نکنند.  
وی ادامه داد: با هم افزایی اصناف البرز نیز تردد مردم به مراکز خرید و فروشگاه‌ها محدود می‌شود ولی مراکز عرضه کالاهای اساسی مردم به صورت تمام وقت خدمات ارائه می‌دهند.

شهبازی گفت: تنها با همکاری مردم، قادر به شکستن زنجیره شیوع کرونا ویروس هستیم از این رو از همراهی و همکاری تمام شهروندان در عمل به توصیه‌های پزشکی، بهداشتی و درمانی مقابله با کرونا قدردانی می‌کنم.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس گزارش رئیس دانشگاه علوم پزشکی، در سایه این همراهی‌ها و اهتمام ویژه که با بسیج مجموعه استان طبق تاکیدات رئیس جمهوری به عنوان رئیس ستاد ملی مبارزه با کرونا صورت گرفته؛ همه چیز در البرز برای مقابله با شیوع، تحت کنترل است.

استاندار البرز ادامه داد: پس از فرمان مقام معظم رهبری نیز تمامی نیروهای نظامی، انتظامی، بسیج و سپاه پاسداران البرز با جدیت بیشتری وارد عمل شده‌اند و انصافا همراهی بسیار خوبی داشته‌اند.

شهبازی با تاکید بر این‌که توقف شیوع کرونا علاوه بر تلاش مسئولان به یاری مردم نیاز دارد، گفت: در کنار مردم هستیم و با تمام توان برای شکستن زنجیره شیوع کرونا ویروس تلاش می‌کنیم.

تاکنون ۲ هزارو۲۰۰ نفر با علائم اولیه و قطعی کرونا در بیمارستان‌های البرز بستری شده‌اند که ۲۰۲ نفر جان باخته‌اند.

تمامی حقوق برای وب سایت توپ مگ محفوظ است.

Template Design:Dima Group