مجموعه‌داستان «چندین‌داستان» منتشر می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، مجموعه‌داستان «چندین‌داستان» نوشته مریم نجف‌قلی‌زاده به‌زودی و طی روزهای اسفند توسط انتشارات نیروانا منتشر و راهی بازار نشر می‌شود.

این‌کتاب دربرگیرنده ۸ داستان کوتاه است که در ۴۸ صفحه گردآوری و تدوین شده‌اند و با توجه به تجربیات شخصی و حالات درونی نگارنده اثر، نوشته شده‌اند. نجف‌قلی‌زاده گفته در زندگی، اتفاقاتی برای او و خانواده‌اش پیش آمده که با الهام از آن‌ها حوادث قصه و شخصیت‌های داستانی‌اش را خلق کرده است. یکی از داستان‌های کتاب هم کاملا براساس زندگی مادر نویسنده نوشته شده است.

نویسنده کتاب موردنظر معتقد است همیشه داستان‌های تازه‌ای برای نوشتن وجود دارند چون خط به‌خط زندگی پر از وقایع‌ها بازگو کننده‌ است و او با همین‌رویکرد داستان‌های این‌کتاب را نوشته است. لحن کتاب نیز اهمیت زیادی در روایت واقعیت‌ها دارد.

نجفقلی‌زاده می‌گوید شاید همیشه حرف‌های جدیدی برای گفتن وجود نداشته‌باشد و تمام داستان‌ها، پر از موضوعات تکراری چون عشق، درد، فقر، ترس و … باشند، اما بی‌شک، در نظر گرفتن شیوه متفاوت روایت این داستان‌ها رنگ و بوی تازه‌ای به محتوا می‌بخشد.

وی همچنین درباره نگارش داستان‌های این‌کتاب که تا چند روز دیگر منتشر و عرضه می‌شود، گفته است: تلاش کردم در روایت‌های کتاب خودم باشم. درها، شادی‌ها و غم‌هایم را لابه‌لای برگ‌های کوچک کتاب جا بدهم و آن‌ها را با لحنی گیرا به مخاطب عرضه کنم.

تمامی حقوق برای وب سایت توپ مگ محفوظ است.

Template Design:Dima Group