پیش بازی دیدارهای جمعه: ادامه صدرنشینی در بازیهای خانگی در زمین برفی

هفته بیستم لیگ با برگزاری ۵ دیدار آغاز خواهد شد.

به گزارش وب سایت نود، رقابتهای هفته بیستم در شرایطی برگزار می‌شود که مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، برنامه لیگ برتر را تحت تاثیر قرار داده است و تیمهایی که درگیر رقابتهای آسیایی نیستند روز جمعه به میدان خواهند رفت و ۳ بازی دیگر روز یکشنبه ۴ اسفند برگزار خواهد شد.
تراکتور-سایپا
ورزشگاه یادگار امام – ساعت ۱۵:۰۰
تراکتور صدرنشین بازیهای خانگی در شرایطی که  در ۴ دیدار آخری که میزبان بوده به پیروزی رسیده به مصاف سایپا می‌رود که در ۴ بازی اخیر در هر بازی به طور متوسط ۲ گل زده است. در تقابل دو تیم برتری با تراکتور بوده و تراکتور با ۹ بار غلبه بر سایپا هیچ تیمی را بیش از این اندازه شکست نداده است. سایپا در ۳ جدال اخیر با تراکتور در گلزنی ناکام بوده است. با توجه به بارش شدید برف در شهر تبریز در روزهای اخیر، برگزاری این مسابقه دچار مشکل شده است.
پیکان- فولاد خوزستان
ورزشگاه شهدای شهر قدس- ساعت ۱۵:۳۰
فولاد خوزستان و پیکان در جدول رده‌بندی فاصله زیادی با یکدیگر دارند و فولاد در رتبه هفتم و پیکان در جایگاه چهاردهم جای گرفته است ولی پیکان در بازیهای خانگی بسیار ضعیف ظاهر شده و در ۳ بازی گذشته مغلوب شده، فولاد هم در بازیهای خارج از خانه عملکرد مناسبی نداشته و ۶ دیدار است که به پیروزی نرسیده است. عبدالله ویسی سرمربی جدید پیکان در ۷ تقابل اخیر برابر فولاد که آخرین آن با شاهین بوشهر در نیم فصل اول بوده به پیروزی نرسیده است.
نساجی مازندران- پارس جنوبی جم
ورزشگاه شهید ورطنی قائم شهر- ساعت ۱۵:۳۰
پارس جنوبی و نساجی با قرار گرفتن در رتبه دوازدهم  و سیزدهم دو تیم همسایه در جدول رده‌بندی هستند. نساجی در وضعیت نگران‌کننده‌ای قرار دارد و در ۴ بازی اخیر خود متحمل ۳ شکست شده است. پارس جنوبی در سال ۹۸ خارج از خانه موفق به پیروزی نشده است. پارس جنوبی تنها تیمی است که در این فصل خارج از خانه کلین‌شیت نداشته است.


صنعت نفت آبادان- گل گهر سیرجان
ورزشگاه تختی ساعت ۱۶:۰۰
صنعت نفت که دیگر دراگان اسکوچیچ روی نیمکت خود نمی‌بیند با روزهای خوب خود در نیم فصل اول کاملاَ فاصله گرفته و در ۳ بازی اخیر بدون گل زده شکست خورده است. در طرف مقابل گل گهر سیرجان به تدریج از فرم بد ابتدای فصل فاصله گرفته و ۴ هفته است که شکست نخورده و در ۳ بازی اخیر به تساوی یک-یک دست یافته است.
شاهین بوشهر- ماشین سازی
ورزشگاه شهید مهدوی- ساعت ۱۶:۱۵
شاهین پس از آغاز کابوس‌وار ابتدای فصل در ۲ بازی اخیر به پیروزی رسیده و آماده بال و پر کشیدن است. این تیم همچنان در قعر جدول جای دارد ولی امیدوار است با ادامه این روند از منطقه سقوط جدا شود. ماشین‌سازی در ۴ دیدار اخیر یک در میان باخته و مساوی کرده است. ماشین‌سازی تیم نهم جدول است.
 

اختصاصی

تمامی حقوق برای وب سایت توپ مگ محفوظ است.

Template Design:Dima Group